BİLİM FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BİLİM FORUM

SİTEMİZ HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR ..!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ÖSS'de şok! Sınav başladı Profesör yere yığıldı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

ÖSS'de şok! Sınav başladı Profesör yere yığıldı Empty
MesajKonu: ÖSS'de şok! Sınav başladı Profesör yere yığıldı   ÖSS'de şok! Sınav başladı Profesör yere yığıldı Empty2008-08-22, 08:22

--------------------------------------------------------------------------------

Sivas'ta, ÖSS'de salon görevlisi olan Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şener Bingöl, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Cumhuriyet Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi B Binası'nda yapılan ÖSS'de görevli olan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümü Çalışma Ekonomisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şener Bingöl (65), okul binasının zemin katındaki D-2 salonda, sınavın başlamasına kısa bir süre kala fenalaştı.

CÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırılan Bingöl, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Prof. Dr. Bingöl'ün, yarın düzenlenecek cenaze törenin ardından toprağa verileceği öğrenildi.

Öğrencileri olumsuz etkiledi

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şener Bingöl'ün ÖSS için görevli olduğu salonda geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmesi, adayları olumsuz etkiledi.

CÜ Fen Edebiyat Fakültesi B binası D-2 salonunda yapılan ÖSS'de görevli olan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümü Çalışma Ekonomisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şener Bingöl'ün (65) salonda kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmesi adayları olumsuz etkiledi.

Aynı salonda sınava giren adaylardan Ramazan Çakmak, sınav öncesi Bingöl'ün birden yere düştüğünü ve diğer görevlilerin suni teneffüs yaptıklarını söyledi. Gelen sağlık görevlilerinin Bingöl'ü alarak gitmesiyle başka bir salona alındıklarını ifade eden Çakmak, "Bu olay bizi üzdü. Halen elim titriyor.

Belki de cevap anahtarını bu nedenle kaydırmış olabilirim" dedi.

Kaldırıldığı CÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Acil Servisi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Prof. Dr. Bingöl'ün yarın toprağa verileceği belirtildi.

Öte yandan olayı duyarak hastaneye gelen Prof. Dr. Bingöl'ün öğrencilerinin hayli üzgün oldukları gözlendi.

İlgili Başlıklar:
ÖSS (93 haber)
http://bilimforum.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası